lvok.lv


Šķiršanās vienmēr ir grūta. Bet tikai tāpēc, ka jūsu dzīve ir nonākusi līdz tam, tas nenozīmē, ka arī jūsu finansēm ir jācieš. Tomēr tas ir tieši tas, kas var notikt, tomēr, ja jūs veicat virkni nepareizu darbību.

Šeit ir septiņas finanšu kļūdas, no kurām jāizvairās, tiklīdz jūs nolemjat laulības noslēgt:

1. Domājat, ka starpnieks aizsargās jūsu finansiālās intereses.

Daudzi no mums domā, ka visas šķiršanās neizbēgami tiek iekļautas episkās, izvērstās cīņās par naudu un īpašumu, kas ir saistītas ar hronisku stresu un draudiem kā filmās, bet šī ir sliktākā gadījuma šķiršanās scenārija Holivudas versija. Reālajā dzīvē, lai gan daudziem pāriem ir pieredze ar ļoti rūgtu šķiršanos un 20e pikavippi, ir taisnība, ka daudzi cilvēki izjūt ka viena attiecību puse mēģinās visu iespējamo, lai izvairītos no nevajadzīgas drāmas. Šie individuālie mēģinājumi ir tāpēc, lai izvairītos no ilgstošas ​​laulības šķiršanas, un parasti tā ir vērsta uz sprieguma samazināšanu. Šiem cilvēkiem šķiršanās starpnieks vai šķīrējtiesnesis ir viens no veidiem, kā panākt mazāku šķelšanos. Starpnieks ir objektīvs laulības šķiršanas speciālists, kurš strādā, lai palīdzētu pāriem sasniegt taisnīgu šķiršanās atrisinājumu. Bet jābrīdina: šāda palīdzība tikai “objektivitātes” dēļ vai mēģinājuma “saglabāt mieru” dēļ parasti ir slikts finansiāls solis, it īpaši, ja pieņem, ka starpnieks darbosies, lai iegūtu intereses tikai jūsu labā. Galvenais mediatora mērķis ir panākt vienošanos, un jebkura piekrišana norēķini nozīmē, ka starpnieks ir paveicis savu darbu. Kaut arī labākie starpnieki dara visu iespējamo, lai pēc iespējas taisnīgāk panāktu iznākumu, jūsu uzdevums ir labi pārrunāt to, kas jums nepieciešams un ko vēlaties. Starpnieks to nevar izdarīt. Tieši tāpēc labākie starpnieki vienmēr iesaka, lai katrai laulības šķiršanas pusei būtu arī savs konsultējošais advokāts.

2. Iegādājieties “labāko” advokātu, ko var nopirkt nauda

Vienīgi tādēļ, ka jums vajadzētu nolīgt advokātu, lai apstrādātu jūsu laulības šķiršanu, nenozīmē, ka jums vajadzētu maksāt par to lielāku summu nekā spējat atļauties (pikalainaa ilman luottotietoja). Cilvēki parasti domā, ka dārgāks ir advokāts, jo labāk tas ir. Tas ne vienmēr tā ir. Citi vēlas iegūt visu juridisko spēku, lai pagarinātu procesu vai vienkārši “uzvarētu” par katru cenu. “Šī stratēģija patiešām darbojas lielam advokātam, bet ne labi personai, pret kuru ir vērsta šķiršana. Diemžēl juristi dzīvo pie cilvēku nedrošības, sāpēm un vēlēšanās atriebties, bet tas gandrīz nekad nedarbojas.

3. Kopīgu kredītkartes un aizdevumu uzturēšana

Kad jūs pieliekat punktu attiecībām, jums ir nepieciešams savas finansēs nošķirt pēc iespējas ātrāk – un mēģināt ietaupīt naudu laulības šķiršanas laikā. Viens no iemesliem, kāpēc slēgt kopīgas kredītkartes un kredītus, ir tas, ka katrs no jums būs finansiāli atbildīgs par parādiem, kas radušies, pat ja otra persona ir palielinājusi rēķinus. Pat tad, ja jūsu laulības šķiršana sākas sirsnīgi, lietas var ātri mainīties, kad cilvēki nonāk izdzīvošanas režīmā.

4. Uzstāt turēties pie ģimenes mājām

Eksperti saka, ka turēties pie ģimenes mājas var būt gan finansiāla, gan garīga kļūda. Finansiāli labāk ir pārliecināties, ka jums ir ienākumi, lai atbalstītu ģimenes rēķinus un mājsaimniecību. Paliekot ģimenes mājās, ir arī ļoti grūti pārdzīvot un turpināt dzīvot jaunu dzīvi.

Šie ir pāris no padomiem, kas var noderēt šķiršanās gaitā, lai pieņemtu labākus finansiālus lēmumus vai iznākumu, bet katrs gadījums ir individuāls un tam ir nepieciešama papildus izvērtējums.Tu vēl neesi miljonārs? Tātad, tas nozīmē, ka tu vēl joprojām tērē naudu uz nevajadzīgām lietām. Tieši par tām, šodien arī ir mūsu raksts.

2013. gada statistika liecināja par to, ka katrs amerikānis vidēji iztērēja 15 279 dolārus uz nevajadzīgiem pirkumiem. Diez vai mūsdienās, šī situācija būs mainījusies, ja nu vienīgi kļuvusi vēl sliktāka.

Tātad, ja esi izdomājis tērēt naudu un lån penge nu, tad vēlreiz kārtīgi apsver domu vai tas pirkums tev patiešām ir vajadzīgs? Neriskē kļūt par vienu no tiem cilvēkiem, kas nevērīgi izturas pret savu budžetu. Tālāk seko saraksts ar mantām, bez kurām noteikti var iztikt.

Mājas kinoteātris

Vai atceries kā visi 2009 – 2010 gadā sapņoja par mājas kinoteātri? Kā tu domā, cik naudas šiem cilvēkiem bija jāizliek, lai iegādātos kāroto preci? Un kā tas beidzās? Mūsdienās ir saražoti tik moderni televizori, ka tie vairākas reizes pārspēj tajos laikos saražotos kinoteātrus. Gribi nopirkt modernu televizoru? Nesteidzies, pagaidi un par to pašu naudu tu nopirksi vēl kaut ko modernāku!

Azartspēles

Azartspēles ir vēl viena epidēmija, kas dod nāvējošu triecienu tavām finansēm. Tikai 2013. gadā vieglās naudas tīkotāji Amerikā kazino atstāja vairāk par 96 miljardiem dolāru. Un cik naudas gada laikā iztērē tu, spēlējot pokeru?

Hobiji

Esi nolēmis sevi veltīt jaunam hobijam? Necenties jau pašā sākumā pirkt visdārgāko inventāru, piemēram, dārgus bokseru cimdus vai velosipēdu. Pieredze rāda, ka 80% gadījumos aizraušanās beidzās ar to, ka tavs dārgais itāļu Pinarello par 8 tūkstošiem dolāru garāžā krāj putekļus.

Zīmoli

Saki, lūdzu, vai ir nepieciešams pastaigāties pa dzīvokli par nenormāli lielu naudu nopirktā Ferrari halātā vai arī nēsāt tikai un vienīgi Emporio Armani kreklus? Cilvēki, kas lieliski orientējas kvalitatīvās mantās zina un kuriem ir laba gaumes sajūta zina, ka nav jābūt miljonāram, lai skaisti un gaumīgi ģērbtos.

Dzīvojamā platība

Vidēji, katrs amerikānis nomā māju, kuras dzīvojamā platība ir sākot aptuveni ar 900 kvadrātmetriem un beidzot ar aptuveni 2,384 kvadrātmetriem – kviklån trods rki. Tie ir vismaz divistabu dzīvokļi, kas bieži vien atgādina pili vai laukumu uz kura gandrīz var spēlēt futbolu. Bieži vien, daļa no šis platības netiek izmantota, tad sakiet, kāpēc par to vajag maksāt?

Darbs

Liela daļa cilvēku atzīstas, ka viņu darbs nesagādā viņiem prieku. Ir pat tādi cilvēki, kas atklāti saka, ka viņiem viņu darbs riebjas. Tādā gadījumā ir vērts aizdomāties par to, ka varbūt ir pienācis laiks savā dzīvē ko mainīt.

Pirmā tikšanās

Vai tad ir obligāti pirmajā tikšanās reizē apmeklēt dārgu restorānu? Patīkamu iespaidu atstāj ne jau dārgās iestādes, bet gan tava māka būt uzmanīgam un laipnam. Nemētājies ar naudu, it īpaši, ja tev tās tāpat trūkst.

Dzīvoklis

Tev ir nauda iegādāties dzīvokli vai māju? Tevi noteikti apskaudīs daudzi. Bet, pirms iegādāties mājoklī pilsētas centrā, vēlreiz rūpīgi visu pārdomā. Pieredze rāda, ka tādas vietās parasti ir automašīnu sastrēgumi, tuvumā nav lielveikala, bet ja ir, tad cenas tajā ir daudz augstākas nekā citur.

Automašīna

Katrs vīrietis sapņo par dārgu automašīnu. Bet tagad ieslēdz smadzenes un padomā, priekš kam tērēt prātam neaptveramu naudas summu, lai pilsētas ielās pastāvētu sastrēgumos?

Telefons

Mūsdienās telefons, bieži vien ir nevis saziņas līdzeklis, bet gan moderns aksesuārs, kas demonstrē cilvēka statusu. Daudzi pērk dārgu telefonu un nezina kā izmantot lielāko daļu piedāvāto funkciju. Tāpēc, pirms pērc, padomā, vai sakrāto naudu nav iespējams iztērēt daudz lietderīgāk.Saka, ka dabu katru esot apveltījusi ar prasmēm vienādi, tomēr ne visiem izdodas tos apzināties. Bet tie, kuri šos talantus sevī ir atklājuši, ar šīm dāvanām var nodrošināt sev dzīvē pārticību. Pie šīs grupas noteikti jāpieskaita veiksmīgākie sportisti, kuru unikālās spējas iekasē simtiem tūkstošu dolāru ieņēmumus katru nedēļu un šie ir labāk pelnošākie no tiem.

Leģendārā basketbolista Kobes Braienta karjera jau ir noslēgta, un pēdējais maksājums no līguma ar Losandželosas Lakers, pēc kura Kobem pienācās 25 miljoni dolāru sezonā, jau ir saņemts. Tomēr Melnā Mamba (comparador de creditos rapidos), kas ir viena no daudzajām Kobes iesaukām, nav paēdusi un aktīvi piedalās jaunu peļņas iespēju medībās, sevišķi koncentrējoties uz jaunajiem mēdijiem un izklaides biznesu. Tāpat Braients turpina saņemt aptuveni 40 miljonu dolāru gadā par savu dalību Nike, Mercedes Benz, Sony, Hub lot, Coca – cola, smart cars un daudzās citās reklāmas akcijās.

Rodžers Federers tiek uzskatīts par profesionālā tenisa vienu no visu laiku labākajiem spēlētājiem. Šveicietis ir izcīnījis: 17 uzvaras grand slam turnīros, 27 dalības grand slam finālos un piecas reizes atzīts par gada labāko tenisistu. Šie sasniegumi ne tikai ir saglabājuši Federera karjeras pēdas tenisa rekordu grāmatās, bet arī radījuši vairākas kārdinošas iespējas, ieskaitot reklāmas darījumus ar Nike, Roles, Credit Suisse, Moet & Chandon un daudziem citiem dāsniem uzņēmumiem. 2016. gadā Federers izcīnīja savu lielāko balvu fondu 9 miljonu eiro apmērā, bet kopā ar reklāmas līgumiem un citiem peļņas avotiem, viņš savas karjeras laikā nopelnītās bagātības pārsniedzot 400 miljonus.

Viens no pasaulē bagātākajiem sportistiem ir argentīniešu zvaigzne Lionels Mesi. 1987. gada 24. jūnijā dzimušais pussargs šobrīd pārstāv Spānijas līgas Barcelona krāsas, bet sporta starptautiskajā skatuvē, pārstāv dzimto Argentīnu. Šajās komandās spēlējot, gūtie sasniegumi ir dāsni atalgojuši Mesi ar milzīgu futbolista algu un kārdinošiem reklāmas līgumu piedāvājumiem. No Barcelona futbola komandas Mesī katru nedēļu, līdz 2018. gadam, saņem 256 tūkstošus eiro. Savu kārt gada laikā Mesī nopelnot aptuveni 40 miljonus eiro, un viņa šā brīža kopējā bagātība, pārsniedzot 200 miljonus dolāru. Gandrīz visa Mesī karjera ir pagājusi sāncensībā ar savu portugāļu kolēģi Krištianu Ronaldu, abiem cīnoties par vienām un tām pašām godalgām. Arī sporta finansiālajā pusē ir redzama tieši šo pašu divu sportistu cīņa, futbola lielākajiem līgumiem tiekot parakstītiem ar vai nu Mesi, vai Ronaldu parakstu.

Madrides Real pussargs Krištianu Ronaldu ir pasaulē pelnošākais sportists. Saskaņā ar viņa šā brīža līgumu, portugāļu superzvaigznei pienākas gandrīz trīssimt tūkstoš eiro ik nedēļas, nākamo divu gadu laikā. Kopā ar atalgojumu par Coca-cola, Samsung, Nike un daudziem citiem reklāmas projektiem, kuros izmantots Ronaldu vārds un līdzība, futbolista ikgadējie ienākumi sastāda 40 miljonu eiro, bet viņa kopējās bagātības pārsniedzot 300 miljonus. Ronaldu ir vairākkārtējs prestižu godalgu ieguvējs ieskaitot 2009. gada FIFA labākais spēlētājs – créditos personales, Eiropas Zelta buča ieguvējs 2008., 2011. un 2015. gadā un 2016. gada labākais internacionālais sportists Espy žūrijas uztverē. Pateicoties šiem sasniegumiem, simpātiskajai ārienei un teicamam sniegumam laukumā, Ronaldu ir ap sevis sapulcējis pasaulē lielāko sociālo mēdiju sekotāju pūli, apsteidzot tuvāko sportistu par 250 miljoniem sekotāju.